FIRMA TO LUDZIE

Każda organizacja to przede wszystkim tworzący ją ludzie. Podobnie jest w Seito – nasza firma to 1600-osobowy zespół pracowników zatrudnionych w oddziałach zlokalizowanych w całym kraju. Dążymy do tego, by dla wszystkich zatrudnionych kreować jak najlepsze warunki pracy i wypoczynku w czasie wolnym. Dlatego cały czas rozbudowujemy system benefitów oraz program motywacyjny, dzięki któremu atmosfera pracy w Seito Polska staje się wyjątkowa.

Co proponujemy?

1

Ranking kierowników, liderów i pracowników – to cykliczne wydarzenie w kalendarzu Seito. Rozstrzygany jest on co roku – w grudniu, podczas spotkań podsumowujących roczną działalność firmy.

Z jednej strony ranking pozwala naszym pracownikom na udział w zdrowej rywalizacji, z drugiej natomiast pomaga dbać o jakość i bezpieczeństwo w firmie.

To właśnie te dwa elementy są jednymi z podstawowych kryteriów oceny w rankingu.

2

„Seito News” – newsletter wydawany dla pracowników zatrudnionych w Seito Polska, w którym informujemy o ważnych wydarzeniach w życiu firmy, ale również prezentujemy sylwetki pracowników, ogłaszamy konkursy, dzielimy się wiedzą – nie tylko związaną z pracą – i promujemy ciekawe hobby pracowników firmy.

3

Nagrody specjalne – przyznajemy je za najciekawsze inicjatywy Kaizen zaproponowane przez pracowników i zrealizowane na terenie zakładów naszych klientów. To jednak nie jedyna okazja do nagradzania pracowników. Wyróżnienia wręczamy także w sytuacjach, w których w sposób szczególny przyczynili się oni do ochrony życia lub zdrowia innych osób.

4

„Turniej Mistrzów” – konkurs promujący najlepsze wyniki w nauce osiągane przez dzieci pracowników – absolwentów kończących naukę na danym poziomie edukacji.  Jest on organizowany systematycznie już od 5 lat i cieszy się dużym zainteresowaniem. Nagrodami w konkursie są laptopy oraz tablety, które z pewnością przydają się zwycięzcom na kolejnych etapach edukacji.

5

Pakiety medyczne oraz sportowe – w trosce o zdrowie naszych pracowników zapewniamy refundację kosztów opieki medycznej oraz uczestnictwa w zajęciach sportowych. Współpracujemy w tym zakresie z firmami posiadającymi sieć placówek w całym kraju.

6

Współpraca z Wyższą Szkołą Bankową – nasi pracownicy mają możliwość podjęcia studiów na dowolnym, wybranym przez nich kierunku nauczania w preferencyjnych cenach. Nasze porozumienie z uczelnią dotyczy placówek w całym kraju, więc pracownicy każdej z lokalizacji Seito mogą korzystać z możliwości zdobycia wyższych kwalifikacji.

7

Szkolenia wewnętrzne – systematycznie organizujemy szkolenia dla pracowników. Chcemy aby dzięki nim podnosili oni swoją wiedzę i umiejętności w zakresie bezpieczeństwa i prawidłowej obsługi procesów. Dlatego materiały szkoleniowe uzupełniamy nagrywanymi na nasze potrzeby filmami instruktażowymi oraz prezentacjami wydawanymi w ramach wewnętrznych publikacji Seito.

8

Ubezpieczenie na życie – posiadamy także ofertę dla osób chcących dodatkowo ubezpieczyć swoje życie i zdrowie na korzystnych warunkach. Ponadto, osoby, które zdecydują się przystąpić do ubezpieczenia, mają możliwość korzystania z wielu ofert promocyjnych związanych z zakupem towarów oraz usług dla dzieci i osób dorosłych.