Wózki widłowe

Flota Seito

Wózki widłowe

Yale

W ramach współpracy w jednej grupie kapitałowej z firmą Emtor proponujemy klientom dostęp do wózków marki Yale® przeznaczonych do różnorodnych zastosowań. Pełna gama urządzeń obejmuje elektryczne i spalinowe wózki czołowe o różnych udźwigach i wysokościach podnoszenia, wózki wysokiego składowania z wysokością podnoszenia nawet do 13 m, kompaktowe wózki podnośnikowe, urządzenia do pracy w wąskich korytarzach, ciągniki oraz elektryczne wózki paletowe z obsługą pieszą lub podestami dla operatorów.

 

Combilift

To pojazdy przeznaczone do transportu wewnętrznego bardzo długich elementów. Wózki te wyposażone są w unikalny na rynku element – czterokierunkowy układ kierowniczy. Umożliwia on przewożenie towarów bokiem. Funkcjonalność ta umożliwia precyzyjne manewrowanie ładunkiem i znaczną oszczędność miejsca.

 

Zallys

To znana marka wózków elektrycznych przystosowanych do prowadzenia ręcznego lub przez operatora siedzącego. Są one idealnym rozwiązaniem dla różnych potrzeb, związanych z gospodarką materiałową i przemieszaniem ładunków.

 

FARAONE – Elevah

To firma będąca producentem podestów magazynowych, profesjonalnych drabin, rusztowań oraz platform osobowych marki Elevah. Urządzenia te spełniają standardy bezpieczeństwa wymagane przy pracach prowadzonych na wysokości. Doskonale nadają się one również podczas kompletacji, a także przy pracach konserwacyjnych i serwisowych.

 

Spijkstaal

Firma Spijkstaal jest producentem mobilnych pojazdów elektrycznych. Najczęściej wykorzystywane są one w branżach takich, jak kwiaciarstwo, ochrona zdrowia, lotnictwo, rekreacja, zarządzanie lokalne i produkcja samochodów.

Skontaktuj się
z nami

Kontakt do biura


    Polityka prywatności Seito Polska